Normpatent olarak;

Biz, “Buluşçu”ların dünyadaki en önemli insanlar olduğuna inanıyoruz çünkü buluşçular dünyayı değiştiriyorlar.

Biz, buluşçuların hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine destek olurken içinde yaşadığımız dünyayı “daha iyi bir yer” haline getirmeye katkı sağladığımıza inanıyoruz.

Biz, kanıtlanmış yöntemimiz ve deneyimimiz sayesinde, buluşçuların kendi buluşları ve fikirleri için itibar görmelerini ve bunlardan yararlanmalarını sağlıyoruz.

Biz, uzun yıllar boyunca buluşçuların fikri mülkiyet haklarını güvence altına alıyoruz ve savunuyoruz.

Biz, daha hızlı pazara girip kar edebilmeniz için fikirlerinizi korumaya kararlıyız.

Biz, yeniliklerin herhangi bir işletme ya da ürün için hayati bir unsur olduğuna inanıyoruz. Dijital dünyamızda, başkalarının çalışmalarının kopyalanması ve/veya başka bir amaçla kullanılması artık her zamankinden daha kolay hale geldiği için markanızı korumaya çalışıyoruz.

Biz, markanızın çeşitli unsurları üzerinde koruma sağlayarak Türkiye ve yurtdışında ticari markaları sahiplenmenize yardımcı oluyoruz.

Biz, müşterilerimiz için ticari marka, tasarım, patent işlemlerinin yürütülmesi yanı sıra, TPMK nezdinde tüm haklarınızı temsil ediyoruz.

Bize çalışma saatleri içinde bizzat telefon ya da WhatsApp hattımızdan şahsen erişebilirsiniz. Müşterilerimizle doğrudan iletişim kurmayı ve işleri olabildiğince basit ve kolay hale getirmeyi tercih ediyoruz. Dilerseniz mail adresimiz üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Normpatent olarak;

Önceliğimiz müşteri hizmetleri ve kalite.

Ticari marka mı arıyorsunuz? Bir marka edinme adımlarını ve bunun ne kadar sürdüğünü talebiniz özelinde hemen ve açıklıkla cevaplıyoruz.

Patent ya da Tasarım talebiniz mi var. Bir şeyin patentlenebilir olmadığına inanırsak size söyleriz. Bu açık tavrımız karşısında patent başvurusunu yeniden değerlendiren birçok müşterimizin stratejilerini ve konseptlerini yeniden düşünerek harika sonuçlara ulaşmalarına destek oluyoruz.

Size patentler, tasarımlar ve ticari markalar hakkında tüm gerekli bilgileri sağlıyoruz. Türkiye’de ve dünya çapında patent, tasarım ve marka tescil sürecinde size yol gösteren uzmanlarımıza danışmanızı öneriyoruz.

Yaptığımız işi seviyoruz. Fikirleri, insanların sunduğu tüm yenilikleri araştırmayı ve yazmayı seviyoruz. Patentler, tasarımlar ve ticari markalar ile ilgili sorularınız için bize gelin ve aklınızdan geçenleri bize danışın.

İşbirliğimizin her iki taraf için de profesyonel ve karlı olması için tüm gücümüzle buradayız.

Yukarı
Languages