NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Bize çalışma saatleri içinde bizzat telefon ya da WhatsApp hattımızdan şahsen erişebilirsiniz. Müşterilerimizle doğrudan iletişim kurmayı ve işleri olabildiğince basit ve kolay hale getirmeyi tercih ediyoruz. Dilerseniz mail adresimiz üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Önceliğimiz müşteri hizmetleri ve kalite.

Ticari marka mı arıyorsunuz? Bir marka edinme adımlarını ve bunun ne kadar sürdüğünü talebiniz özelinde hemen ve açıklıkla cevaplıyoruz.

Patent ya da Tasarım talebiniz mi var. Bir şeyin patentlenebilir olmadığına inanırsak size söyleriz. Bu açık tavrımız karşısında patent başvurusunu yeniden değerlendiren birçok müşterimizin stratejilerini ve konseptlerini yeniden düşünerek harika sonuçlara ulaşmalarına destek oluyoruz.

Size patentler, tasarımlar ve ticari markalar hakkında tüm gerekli bilgileri sağlıyoruz. Türkiye’de ve dünya çapında patent, tasarım ve marka tescil sürecinde size yol gösteren uzmanlarımıza danışmanızı öneriyoruz.

Yaptığımız işi seviyoruz. Fikirleri, insanların sunduğu tüm yenilikleri araştırmayı ve yazmayı seviyoruz. Patentler, tasarımlar ve ticari markalar ile ilgili sorularınız için bize gelin ve aklınızdan geçenleri bize danışın.

İşbirliğimizin her iki taraf için de profesyonel ve karlı olması için tüm gücümüzle buradayız.